Проєкти рішень п’ятої сесії, пленарне засідання якої заплановано на 16 червня 2021 року

Розпорядження від  “Про скликання п,ятої сесії восьмого скликання”

ГРАФІК засідань постійних комісій (оновлено 02.06.2021)

з/п

Назва питання
1. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3. Про нові депутатські запити.
3.1 Про депутатський запит ГАЯ Ігоря Віталійовича щодо виділення  з обласного бюджету коштів на реконструкцію каналізаційних очисних споруд у смт Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району.
3.2 Про депутатський запит ГАЯ Ігоря Віталійовича щодо капітального ремонту системи опалення спортивного комплексу «Гіпократ» Кам’янець-Подільського фахового медичного коледжу.
3.3 Про депутатський запит СКРИМСЬКОГО Руслана Францовича щодо виділення у 2021 році коштів на капітальний ремонт автошляху на відрізку дороги від с. Новоселиця до с. Прислуч Шепетівського району.
3.4 Про депутатський запит СКРИМСЬКОГО Руслана Францовича щодо передбачення коштів для встановлення кисневої станції Полонській міській багатопрофільній лікарні.
3.5.
Про депутатський запит КАРНАСЕВИЧ Галини Іванівни щодо виділення з обласного бюджету коштів на капітальний ремонт приміщення першого поверху хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» з метою відкриття відділення екстракорпоральної детоксикації.
3.6.
Про депутатський запит ГАЛКІНА Григорія Якимовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на капітальний ремонт приміщення третього корпусу Комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.
3.7.
Про депутатський запит КОВАЛЬ Аліни Володимирівни щодо виділення коштів на ремонт аварійних ділянок автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0230301 Волочиськ – Щаснівка.
3.8.
Про депутатський запит ГАЯ Ігоря Віталійовича щодо забезпечення інсуліновими помпами дітей області, хворих на цукровий діабет І типу.
3.9.
Про депутатський запит КЛАНЦИ Андрія Івановича щодо закупівлі на умовах співфінансування шкільного автобуса для підвезення учнів до Жванецького ліцею Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.
3.10.
Про депутатський запит РОЗІЗНАНОГО Олександра Григоровича щодо виділення з обласного бюджету коштів на фінансування проєкту «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям» в с. Кузьмин Хмельницького району.
4. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
5. Про призначення Демчука Володимира Миколайовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради.
6. Про призначення Каденка Олега Анатолійовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр» Хмельницької обласної ради.
7. Про призначення Шевчука Олександра Петровича на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
8. Про призначення Олійник Марини Петрівни на посаду директора обласної фірми «Кіновідеопрокат».
9. Про призначення Бирки Юрія Ігоровича на посаду директора комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм».
10 Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2021 році.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу і об’єднання земельних ділянок та безоплатної передачі у комунальну власність Славутської міської ради Шепетівського району Хмельницької області.
12. Про зміну назв установ соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
13. Про перейменування Солобковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
14. Про припинення шляхом ліквідації Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради.
15. Про затвердження «Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Мальованка», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів».
16. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
17. Про внесення змін до Регламенту Хмельницької обласної ради восьмого скликання.
18. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
19. Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 квітня 2016 року № 24-5/2016 «Про Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області».
20. Про виконання програми підвищення обороноздатності та бойової готовності військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2018 – 2019 роки.
21. Про виконання комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
22. Про виконання програми покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
23. Про виконання програми забезпечення реалізації державної міграційної політики у Хмельницькій області на 2020 рік.
24. Про виконання програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
25. Про виконання програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки.
26. Про виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2016 – 2020 роки.
27. Про виконання програми розвитку краєзнавства в Хмельницькій області на період до 2020 року.
28. Про виконання програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2020 рік.
29. Про виконання обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2020 рік.
30. Про виконання Програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016 – 2020 роки.
31. Про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2019 – 2020 роки.
32. Про виконання Програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки.
33. Про хід виконання у 2020 році програми розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2018 – 2022 роки.
34. Про хід виконання  програми розвитку водного господарства Хмельницької області на період до 2021 року.
35. Про хід виконання обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018 – 2021 роки.
36. Про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.
37. Про хід виконання у 2020 році обласної програми надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальними закладами на 2018 – 2022 роки.
38. Про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки.
39. Про внесення змін до обласної програми розвитку культури і духовності на період до 2023 року.
40. Про внесення змін до обласної програми розвитку архівної справи на 2018 –2021 роки.
41. Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 – 2021 роки.
42. Про Програму розвитку дитячо-юнацького футболу в Хмельницькій області на 2021 – 2025 роки.
43. Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року      № 14-1/2020 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».
44. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ТУРЧИНЦЯ Володимира Івановича Почесною грамотою Верховної Ради України.
45. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження КІЧЕНКА Віталія Андрійовича Почесною грамотою Верховної Ради України.
46. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження МАРЦЕНЮКА Олександра Вікторовича Почесною грамотою Верховної Ради України.
47. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЧЕРВОНЮКА Олега Казимировича Почесною грамотою Верховної Ради України.
48. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ГАРАПЕНЧУКА Ігоря Петровича Почесною грамотою Верховної Ради України.
49. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження трудового колективу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «ХОРОСТ-ПОДІЛЛЯ» Почесною грамотою Верховної Ради України.
50. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження трудового колективу товариства з додатковою відповідальністю «Хмельницькзалізобетон» Почесною грамотою Верховної Ради України.
51. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження трудового колективу Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації Почесною грамотою Верховної Ради України.
52. Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження ПАНЧУК Людмилі Сергіївні щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.
53. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо передбачення окремої субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на встановлення кисневих станцій у лікарнях Хмельницької області.
54. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.
      ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ
1. ПК
Про виконання Програми «Питна вода Хмельниччини» на 2008 – 2020 роки.
2. ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України про ухвалення пакету законопроєктів щодо малої приватизації № 4572, №4573, №4574 та  №4575.
3. ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Голови Верховної Ради України з приводу підтримки проєкту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції» від 06 травня 2021 року № 5473.
4. ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та ЦВК щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна, в умовах збройної агресії Росії та щодо проведення всеукраїнського референдуму.
 5. ПК
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України з приводу пришвидшення розгляду та прийняття законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення (реєстр. № 3508)».
6. ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, щодо необхідності приведення Кодексу газорозподільних систем у відповідність до чинних законів України та засад недискримінації і вільної конкуренції.