День Незалежності у громадах Хмельниччини

Голова обласної ради Віолета Лабазюк,   побувала на урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у Волочиській міській територіальній громаді та в с. Криваченці,  Війтовецької селищної  територіальної громади.

Голова ради привітала жителів громад з 30-ю річницею Незалежності України, а також нагородила кращих та активних представників громад  Грамотами обласної ради та ювілейними медалями.

«Сьогодні наша держава відзначає велике державне свято, День незалежності України, 30 років – що це?  Це вікова історія, це родючі ґрунти, це солов’їна мова, це гарні люди, це добрий та щирий народ.  Здійснилася мрія наших предків  – бути господарями на своїй українській землі. Українці – це нація не скорених. Саме тому ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави» , – зазначила голова обласної ради.

Святкові заходи до Дня Незалежності відбулось  на центральній площі міста. На свято завітали Єпископ Хмельницький та Кам’янець – Подільський владика Павло, народний  депутат України Сергій Лабазюк, депутат обласної ради Віктор Чубар та голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич,  керівництво громади, жителі  та гості міста.

На святкуванні панувала доброзичлива атмосфера, глядачі мали можливість подивитися виступи народних аматорських колективів, а також привітали гостей зі святом відомі співаки та музиканти. Також у громадах були  розміщені святкові локації.

 

попередня статтяХмельниччина відзначила 30-ту річницю Незалежності України
наступна статтяВалентин Соколюк взяв участь у онлайн-нараді