День поля на Городоччині

Аграрний сектор, без перебільшення, є потужним локомотивом української економіки.

Для стабільного розвитку цього виду економіки аграріям необхідно йти в ногу з часом, впроваджуючи нові технології. Саме з цих переконань вже понад десять  років поспіль група компаній «VITAGRO» на своїх полях влаштовує семінари-практикуми для численної аудиторії національних агровиробників.

Цьогоріч на традиційний захід в село Лісоводи, що на Городоччині, прибули аграрії з Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Волинської, Рівненської та Чернівецької областей, аби отримати відповіді на численні запитання, пов’язані із роботою в полі.

У заході взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний та керівники району.

«Завдяки сільському господарству у нашій державі створюються робочі місця, сплачуюся податки до місцевих бюджетів, а це вагома підтримка закладів соціальної сфери у сільських населених пунктах», – зазначив Михайло Загородний. Очільник області також зауважив, що проведення подібних заходів має, безперечно, важливе значення для аграрників, оскільки обмін досвідом у напрямку новітніх напрацювань є корисним у їх повсякденній роботі.

Про діяльність компанії поінформував генеральний директор, голова Ради директорів Групи компаній «ВІТАГРО» Петро Лабазюк. Фахівці підприємства поділилися із гостями заходу своїми досягненнями в галузі виробництва насіння та ознайомили із роботою сучасного насіннєвого заводу ПП «Аграрна компанія-2004» у с.Лісоводи. Також були висвітлені інноваційні системи захисту рослин, адже Група компаній «ВІТАГРО» пропонує ефективні агрохімічні препарати, які виробляються в Україні.

Учасники заходу також мали можливість наочно спостерігати за агротехнологіями «ВІТАГРО» на демонстраційних посівах компанії.

Група компаній «VITAGRO» є одним із прогресивних аграрних господарств України, яка кожного року дивує країну своїми рекордними врожаями. Робота компанії, в першу чергу, пов’язана із науковим підходом та розробкою нових сортів насіння, препаратів для боротьби зі шкідниками, підживлення рослин.

Ще один напрямок, з яким знайомили присутніх у групі компаній «VITAGRO», – засоби захисту рослин. Торгова марка «Bayton» – новинка агрохімії. Її розробкою займалися українські фахівці із провідними канадськими науковцями.

Після завершення семінару-практикуму організатори обіцяють знайомство з продукцією та групою компаній «VITAGRO» проводитимуть і надалі, адже  новітніх напрацювань вистачає.

попередня статтяПро інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи
наступна статтяДля подальшого успіху децентралізації потрібні секторальні реформи, — Геннадій Зубко