Про інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи

8 червня у м. Хмельницькому відбулася прес-конференція Хмельницького обласного осередку ВГО «Комітет виборців України», присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи.

Прес-конференція проводилася у рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що його виконує ВГО «Комітет виборців України» у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу – Юрій Ануфрієв, керівник Хмельницького обласного відділення ВГО КВУ.

У заході взяли участь представники органів юстиції, засобів масової інформації, громадських організацій, активісти, експерти.

Під час заходу учасники порушили низку питань інформаційної кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи в Україні та на Хмельниччині.

Юрій Ануфрієв представив просвітницьку продукцію, яка буде використовуватись в інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи та анонсував низку заходів для журналістів, які будуть проведені в ході кампанії.

За матеріалами  ХОО ВГО КВУ

попередня статтяДепутати завершили роботу в постійних комісіях
наступна статтяДень поля на Городоччині