Депутати продовжують роботу в постійних комісіях

Сьогодні над проектами рішень дев’ятнадцятої сесії працювали депутати двох постійних комісій обласної ради. Під головуванням Василя Мастія відбулося засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, а засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму провела Інна Ящук.

У роботі комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

Свої засідання депутати розпочали з розгляду своїх профільних питань.

Так, члени постійної комісії детально проаналізували проект рішення «Про внесення змін до програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 – 2021 роки». В даних змінах прописаний порядок використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)». Депутати погодили винести дане рішення на розгляд сесії, але внесли деякі пропозиції.

Члени постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму особливо прискіпливо підійшли до розгляду питань, що стосуються повноважень комісії.

Так, депутати активно поспілкувались з делегацією працівників комунального закладу обласної ради – Соколівська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат, яку, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 526-р. «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу» планують ліквідувати. Основна причина – мала наповненість вихованцями навчального закладу та, як наслідок, неефективне використання бюджетних коштів.

Члени комісії заслухали представників Департаменту науки та освіти ОДА та підтримали проект рішення «Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження ПИЛИПЧУКУ Олександру Павловичу щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Члени обох комісій опрацювали питання порядку денного, внесли свої пропозиції та зауваження, які уже на своєму засіданні 12 червня розглянуть члени президії обласної ради.

Завтра свою роботу продовжать постійні комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування та з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

 

попередня статтяПостійні комісії обласної ради розпочали розгляд проектів рішень дев’ятнадцятої сесії
наступна статтяЖурналістів привітали з професійним святом