Журналістів привітали з професійним святом

6 червня в Україні відзначають День журналіста.

Напередодні свята керівники області – голова обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий привітали працівників друкованих та електронних засобів масової інформації, для кого оперативність, об’єктивність, неупередженість, достовірність, факти, інформація – це  не просто слова, а стиль життя.

«Це свято є особливим днем для всієї нашої держави. Адже свобода слова та достовірна інформація – це невід’ємні атрибути відкритого демократичного суспільства, які мають значну цінність для кожного з нас. Святе покликання та особливість роботи журналіста – служити істині, вміло, справедливо і правдиво подати новину, яка буде запитувана»,зазначив голова обласної ради Михайло Загородний, вітаючи представників ЗМІ. Посадовець побажав представникам засобів масової інформації бути успішними у своїй професії та закликав не лише генерувати позитивні справи, а про них говорити, тим самим популяризуючи позитивний імідж Хмельниччини, від чого залежатиме й загальний імідж нашої держави.

Користуючись нагодою Михайло Загородний зазначив, що обласною радою у 2017 році започатковано і цьогоріч вже вдруге проводитиметься обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Мета конкурсу – мотивувати кращих журналістів, які пишуть про передовий досвід місцевого самоврядування області. Очільник обласної ради зауважив, що така співпраця обласної ради і представників засобів масової інформації є корисною і цікавою.

За вагомий внесок у висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та територіальних громад області, активну життєву позицію, високу професійну майстерність та з нагоди Дня журналіста Михайло Загородний нагородив Грамотами обласної ради окремих представників засобів масової інформації області.

Низку журналістів було відзначено й керівництвом облдержадміністрації.

Учасників урочистого зібрання, а в їх особі всіх журналістів краю, також привітав голова обласної організації Національної спілки журналістів України Петро Лічман, який після офіційного привітання вручив Диплом лауреатів обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2018 році Петру Воробею, заступнику редактора газети «Подільські вісті» за цикл нарисів, надрукованих у газеті «Подільські вісті» впродовж останніх років та колективу авторів у складі Віктора Адамського, Богдана Крищука та Юрія Телячого за науково-публіцистичне видання «Просвіти» Поділля в добу Директорії УНР (1918-1920)».

Мистецькі вітання для учасників урочистостей лунали від викладачів і студентів Хмельницького музичного училища імені Владислава Заремби та солістів обласної філармонії.

 

попередня статтяДепутати продовжують роботу в постійних комісіях
наступна статтяДо уваги усіх зацікавлених осіб!