Депутати завершили роботу в постійних комісіях

Сьогодні – останній день роботи депутатів у постійних комісіях. Під головуванням Олександра Слободяна відбулося засідання постійної комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності, а під керівництвом Івана Гладуняка – засідання постійної комісії з питань бюджету.

Загалом на розгляд депутатів винесено близько півсотні питань порядку денного. Чималий блок проектів рішень складають обласні програми. Так, члени комісій заслухали звіти про виконання чотирьох обласних програм, які минулоріч завершили свою дію: Цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Хмельницькій області на 2009 – 2017 роки, Програми будівництва (придбання) доступного житла у Хмельницькій області на 2010-2017 роки, програми створення нових робочих місць для засуджених, які утримуються у виправних колоніях управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, на 2014 – 2017 роки, обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013 – 2017 роки.

Депутати детально опрацювали і звіти про хід виконання у 2017 році шести діючих програм: Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки, програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки, програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011-2020 роки, програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2017 – 2018 роки, програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області на 2015-2018 роки, цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014 – 2018 роки.

Ще до трьох обласних програм – програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018 – 2022 роки, програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2017 – 2018 роки, програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 – 2021 роки пропонується внесення змін.

До уваги депутатів пропонуються до затвердження і три нових програми: програму боротьби з амброзією полинолистою та іншими бур’янами у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки, програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2018 – 2020 роки та програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом на 2018 – 2022 роки.

Члени комісій заслухали інформацію про стан автомобільних доріг загального користування державного значення на території Хмельницької області.

Порядок денний чергової сесії включає чимало питань комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами. Окремим блоком йдуть проекти рішення щодо звільнення та призначення керівників закладів обласної комунальної власності.

Депутати планують розглянути і звіт голови облдержадміністрації про здійснення ОДА делегованих їй обласною радою повноважень.

У вівторок, 12 червня, усі пропозиції та зауваження розглянуть члени президії обласної ради.

Пленарне ж засідання чергової дев’ятнадцятої сесії заплановане на 14 червня цього року.

попередня статтяРозвиток професійної освіти: орієнтир на навчально-практичні центри
наступна статтяПро інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи