Депутати завершили розгляд проектів рішень чергової сесії

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного, 27 вересня відбудеться пленарне засідання двадцять першої чергової сесії обласної ради. Впродовж тижня з 17 вересня проекти рішень чергової сесії депутати детально розглядають на засіданнях постійних комісій. Сьогодні за участю Михайла Загородного відбулись засідання двох постійних депутатських комісій.

Під головуванням Олександра Слободяна проекти рішень чергової сесії опрацювали члени постійної депутатської комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комінальної власності. З 12 години питання порядку денного обговорюють члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів на чолі з Іваном Гладуняком.

Загалом, на розгляд депутатів винесено понад півсотні проектів рішень.Особливо активно обранці обговорюють питання внесення змін до бюджету. За сім місяців поточного року перевиконання  бюджету склало понад  39 мільйонів гривень. Директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич інформував членів постійних комісій щодо розподілу даних коштів по галузях.

За словами Михайла Загородного, який протягом тижня відвідав засідання усіх комісій, спостерігається активна явка та робота депутатів. Особливо детально обранці зупиняються на кадрових питаннях, що стосуються звільнення чи призначення керівників комунальних закладів обласної ради. Так,  чимало пропозицій лунає від депутатів щодо проектів рішень “Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області” та  “Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області”.

Активна дискусія ведеться і навколо питань щодо погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами.

У середу, 26 вересня, усі пропозиції та зауваження розглянуть члени президії обласної ради.

попередня статтяКомплексна робоча група погодила фінансування ремонту автодоріг ще у п’яти районах області
наступна статтяУ Хмельницькому вшанували пам’ять воїнів-визволителів та учасників підпільно-партизанського руху