Комплексна робоча група погодила фінансування ремонту автодоріг ще у п’яти районах області

Пропозиції Волочиського, Летичівського, Старосинявського, Деражнянського та Чемеровецького районів заслухали сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації  Вадим Лозовий під час засідання Комплексної робочої групи з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, які першочергово потребують ремонту.

На попередніх засіданнях членами робочої групи уже було погоджено 73 об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення по 16-ти районах. Тоді ж трьом райдержадміністраціям було надано суттєві зауваження, які необхідно було усунути. Крім того, ще дві РДА просять внести зміни до раніше погоджених переліків об’єктів.

Отож, представники  п’яти даних районів розповіли на засіданні про внесені зміни та представили аргументи щодо доцільності виділення коштів саме на їх ділянки доріг.

До речі, за інформацією Міністерства інфраструктури України, Хмельниччина практично в повному обсязі використала кошти Дорожнього фонду, передбачені на ремонт автодоріг загального користування місцевого значення. Тому керівництво області побажало ДП “Служба місцевих автодоріг” і надалі не збавляти темпів роботи у цій сфері. Водночас, для обалсної влади пріоритетними залишаються дороги, які ведуть до соціально важливих об’єктів інфраструктури області.

Презентація проектів

Пропозиції по поточному середньому ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення окремих районів Хмельницької області на 2019 рік

попередня статтяНовій Ушиці – 579 років !
наступна статтяДепутати завершили розгляд проектів рішень чергової сесії