Деражнянська та Віньковецька багатопрофільні лікарні – з новим медичним обладнанням

Тиждень тому завдяки налагодженій співпраці голови обласної ради Віолети Лабазюк та німецького благодійного фонду Ukraine Help Now на Хмельниччину з Німеччини доставлено дороговартісне медичне обладнання для потреб закладів охорони здоров´я.

Відповідно до рекомендацій Департаменту охорони здоров´я облдержадміністрації медичне устаткування розподілено між тими закладами, кому дане обладнання вкрай необхідне і буде використовуватися найбільш ефективно.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з депутатом обласної ради Оленою Лемещук відвідала Деражнянську багатопрофільну лікарню, куди попередньо було спрямовано та встановлено отримане із-за кордону медичне обладнання.

Зокрема, для Деражнянської багатопрофільної лікарні надали і вже встановлені апарат штучної вентиляції легень, два вентиляційних драгера, два інфузійних насоси, два шприцеві насоси, всмоктувальний насос та обігрівач пацієнта.

Про те, як планують використовувати отримане медобладнання Віолета Лабазюк і Віньковецький селищний голова Володимир Лужняк знайомилися у Віньковецькій багатопрофільній лікарні. До закладу доставлено та підключено апарат ультразвукової діагностики, два інфузійних насоси, обігрівач пацієнта та шприцевий насос.

Віолета Лабазюк ознайомилася з матеріально-технічною базою згаданих вище медичних закладів, роботою встановленого обладнання у відділеннях, поспілкувалися з колективом та пацієнтами лікарень.

«Завдяки підтримці наших іноземних партнерів маємо можливість підвищити рівень надання якісної та своєчасної медичної допомоги як мешканцям нашої області, так і внутрішньо переміщеним особам, які наразі змушені перебувати у нашому регіоні», – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяВітаємо журналістів з професійним святом!
наступна статтяОбласні мас-медіа привітали з професійним святом