Вітаємо журналістів з професійним святом!

Шановні журналісти! 

Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня журналіста!

Свобода слова, вільна преса, достовірна інформація – завжди були та залишаються невід’ємними атрибутами відкритого демократичного суспільства.

Події, які відбуваються в Україні останнім часом, засвідчують особливу значимість журналіста у сучасному світі. Ми зайвий раз переконуємося як дорого вартує справжня свобода слова і яку ціну має брехлива російська пропаганда.

Професія журналіста завжди мала значні ризики. А з початком повномасштабного вторгнення журналісти на війні – справжні герої. Від рук російських окупантів вже загинуло більше двадцяти українських та іноземних журналістів. Більше ста мас медіа на тимчасово окупованих територіях змушені були припинити свою роботу.

Тисячі професійних журналістів поповнили ряди Збройних сил України.

Серед них чимало і наших земляків, ваших колег-побратимів.

У ці дні мільйони людей дослухаються до пульсу нашої країни, цілодобово стежать за перебігом подій в усіх гарячих куточках. Жителям міст та сіл важливо знати чим живе їхня громада, район, область, вся Україна. І саме від вас, шановні журналісти, у значній мірі залежить достовірність, правдивість та оперативність інформаційного простору, його суспільна вага.

Сьогодні надзвичайно важливо формувати громадську думку на обєднання зусиль задля Перемоги над ворогом, тому розповідайте про своїх мужніх земляків, які героїчно боронять Українську Державу, про небайдужих до долі країни людей – волонтерів, бійців територіальної оборони, усіх, для кого Україна – понад усе.

Памятайте, що святе покликання журналіста – служити істині, утверджувати в світі добро, справедливість і правду.

Ми готові до подальшої співпраці за принципом взаємної поваги та розуміння.

Бажаю вам і надалі зберігати високі стандарти правдивого журналістського слова!

Перемоги та оптимізму усім нам!

Зі святом вас, дорогі журналісти!

Слава Україні!