Державними аудиторами Хмельниччини впродовж січня – серпня 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 29,9 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за вісім місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 31,1 млн гривень.

Вжитими заходами  забезпечено  відшкодування  втрат  на  суму  понад  29,9 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 330,5 млн гривень.

Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, сягнув майже 6,1 млн гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено  порушення,  застосовано 11 фінансових санкцій (попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства на 22 посадових особи складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, а також вручено 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією; ще в 5 випадках матеріали ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.

Окрім того, в 35 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 29,3 млн грн, та 15 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Пресслужба Управління Західного офісу

Держаудитслужби в Хмельницькій області

попередня статтяВіолета Лабазюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста Красилів
наступна статтяПитання шостої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради