Віолета Лабазюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста Красилів

Сьогодні місто Красилів відзначило 577-у річницю з часу першої писемної згадки.


З цієї нагоди у Красилові відбувся IV Молитовний сніданок. У духовному заході спільно з керівництвом міста, народним депутатом, депутатами обласної та міської рад, представниками духовенства, бізнесу, військовими, громадськістю взяла участь і голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«У нашого народу з давніх-давен прийнято складати молитву Богу у визначні дні свого життя. Підтвердженням цієї славної християнської традиції є й сьогоднішній Молитовний сніданок з нагоди 577-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів. Мати право і можливість вільно молитися сьогодні за мир, добробут та процвітання вашої громади та всієї країни є вагомим здобутком Української Держави. І ми це право маємо берегти, адже, за Біблійними канонами, людина є незалежною тоді, коли знаходиться поруч з Творцем. Особливо це важливо у час випробувань, коли багато людей звертаються до Бога, молячись про настання миру. Нехай наші молитви будуть почуті і стануть запорукою подальших успіхів та розвитку вашої територіальної громади та нашої держави», – зазначила Віолета Олександрівна, виголошуючи вітальну промову.


Під час урочистостей голова обласної ради висловила слова щирої подяки красилівчанам за їхню працю на благо розвитку міської територіальної громади, а також подякувала за збереження світлої пам’яті про своїх миротворців-земляків, які віддали найдорожче – своє життя за територіальну цілісність України. Керівниця обласної ради побажала кожній родині Господнього благословення, миру та добробуту.

За вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного розвитку територіальної громади, відродження і зміцнення духовно-моральних цінностей у суспільстві на теренах Хмельниччини та з нагоди Дня міста Віолета Лабазюк нагородила Грамотою обласної ради та цінним подарунком Красилівського міського голову Нілу Островську.


попередня статтяШановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі та шанувальники спорту !
наступна статтяДержавними аудиторами Хмельниччини впродовж січня – серпня 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 29,9 млн грн