Питання шостої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради


Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Віолети Лабазюк відбулося засідання президії обласної ради.

Члени президії – голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських фракцій та груп погодили включення до порядку денного сесії майже шість десятків питань.

Окрім того, було проаналізовано усі пропозиції постійних комісій, які були висловлені депутатами під час обговорень проектів рішень на засіданнях комісій, які відбулися впродовж минулого тижня.

Одними із ключових питань, які на розгляді шостої сесії – проєкти рішень «Про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік» та «Про прогноз обласного бюджету Хмельницької області на 2022-2024 роки». На засіданнях постійних комісій було чимало пропозицій, які були направлені в обласну державну адміністрацію для відповідного реагування. Відтак, розробник проекту рішення, Департамент фінансів ОДА, уже до пленарного засідання представить результати опрацювання пропозицій членів постійних комісій.

Також у порядку денному майже два десятки депутатських запитів щодо вирішення різноманітних питань життєдіяльності територіальних громад краю, ряд майнових питань, звернень до центральних органів влади та затвердження восьми регіональних програм.

До речі, саме на цю сесію за ініціативою Віолети Лабазюк виконавчим апаратом обласної ради сформовано проект нової програми “Спортивний майданчик” на 2022 – 2026 роки, яка має на меті залучити до здорового способу життя усі категорії населення. Обласною програмою передбачене будівництво та оснащення мультифункціональних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, в першу чергу, в сільській місцевості.

Окрім того, планується внести зміни до діючих обласних програм, заслухати інформації про хід виконання низки програм та про хід виконання програм, термін яких минув минулого року. Зокрема, за пропозиціями постійних комісій, планується внесення змін до діючої програми “Питна вода Хмельниччини” на 2021 рік. Так, депутати опікуються виділенням додаткових коштів на нове будівництво або капітальний ремонт зовнішніх мереж питного водопроводу в деяких громадах Хмельницького та Шепетівського районів.

Втім, остаточно з врахуванням усіх пропозицій рішення прийматимуться депутатами обласної ради уже безпосередньо на пленарному засіданні шостої сесії у середу, 15 вересня цього року.

попередня статтяДержавними аудиторами Хмельниччини впродовж січня – серпня 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 29,9 млн грн
наступна статтяУ Цвітоському ліцеї відкрито новий спортивний зал