Дві громади Хмельниччини долучилися до проєкту Мінсоцполітики із запровадження нової послуги з формування життєстійкості

Ще 30 територіальних громад стали учасниками експериментального проєкту Мінсоцполітики у січні. Серед них – Хмельницька та Кам’янець-Подільська міські територіальні громади. Загалом, 64 громади долучилися до ініціативи та найближчим часом запустять Центри життєстійкості для своїх мешканців.

Умовою участі громади у проєкті є підготовка та подальше утримання приміщення для Центру життєстійкості. Цей простір стане тим місцем, де кожен зможе безкоштовно отримати комплексну послугу з формування життєстійкості. Ця послуга включає в себе різного роду підтримку – від консультації з кейс-менеджером для виявлення потреб людини до можливості брати участь у групових тренінгах і навчаннях із основ психічного здоров’я та розвитку батьківських компетентностей.

За потреби кожна громада у таких центрах може додатково організувати ряд інших послуг, необхідних громадянам, до прикладу: первинна правнича допомога, консультацій з питань зайнятості, супровід ветеранів та інші.

У планах Міністерства на 2024 рік – залучення щонайменше 150-ти громад. У подальшому проєкт плануєтсья масштабувати на всю Україну, аби послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.

Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Для цього їй потрібно звернутися до Міністерства соціальної політики.

Наразі відбір для громад триває до 13 лютого 2024 року.

Більше інформації про те, як громаді податися на участь у проєкті –  за посиланням .

Для оперативної комунікації представники громад можуть звертатися за електронною адресою: Vidbirgromadi@gmail.com.

Джерело: Мінсоцполітики

попередня статтяВіолета Лабазюк підтримує талановиту молодь
наступна статтяДев’ять способів залучити жителів до рішень у громаді