Хмельниччина увійшла до пілотних областей швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD

Хмельниччина увійшла до пілотних областей швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD.

Результати було оголошено під час підсумкової онлайн-зустрічі із представниками проєкту, у якій взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Вона наголосила, що регіональний розвиток – це один із ключових напрямків діяльності для ефективного продовження реформи децентралізації та висловила сподівання щодо подальшої ефективної співпраці з іноземними партнерами, направленої насамперед на покращення якості життя людей та соціальної згуртованості у країні та нашому регіоні зокрема. Також Віолета Олександрівна подякувала всім, хто долучився до роботи над цим проєктом.

Мета проєкту UCORD — аби громадяни, бізнес та держава сприяли ефективному та злагодженому регіональному розвитку. Це один із флагманських проєктів у сфері державної регіональної політики.

Проєкт узгоджено з цілями і завданнями Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки та включає такі компоненти:

– підтримка агенцій регіонального розвитку;

– підтримка надання публічних послуг, критичних для навколишнього середовища;

– підтримка суспільного діалогу з урахуванням культурних особливостей.

Попереду 4 місяці спільної роботи з проєктом UCORD та Агенціями регіонального розвитку Вінницької, Тернопільської та Сумської областей у напрямку інституційної підтримки агенцій регіонального розвитку. Наприкінці цього періоду буде додатково визначено формати співпраці із партнерськими областями.

попередня статтяВіолета Лабазюк подякувала юному хмельничанину за активну волонтерську діяльність
наступна статтяВідбулися обласні етапи всеукраїнських учнівських олімпіад