Віолета Лабазюк подякувала юному хмельничанину за активну волонтерську діяльність

Українська молодь – великі патріоти, амбітні та дуже талановиті особи, які вже активно проявляють готовність будувати успішне майбутнє нашої країни.  На рівні з дорослими вони є активними учасниками великого волонтерського руху.

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась та поспілкувалась з юним волонтером Олександром Посвістаком, учнем 8 класу НВК №10 та його братом Вадимом Бойчуком, заступником голови Консультативної ради з питань сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при обласній раді й військовим ЗСУ.

До війни хлопчик мріяв стати програмістом, активно навчався у  комп’ютерній академії «STEP». Та кляті рашисти забрали у наших дітей можливість мріяти, можливість жити безпечно та щасливо… Вони засинають та просинаються з думками, аби тато чи мама швидше повернулись з фронту, над головами не літали ракети, щоб над Україною було чисте мирне небо. Ось така реальність у наших дітей.

Почувши про ситуацію в Маріуполі, про всі ті випробування, які лягли на плечі наших військових, хлопчик не міг бути осторонь та почав збирати кошти для ЗСУ. 13 річний Олександр зібрав близько 70 тисяч гривень на дрон для захисників Маріуполя, чітко розуміючи, наскільки їм потрібна ця техніка для ефективної боротьби з ворогом.

У ході зустрічі Віолета Олександрівна подякувала Олександру за свідомість, патріотичну позицію та підтримку наших військових, вручивши юному волонтеру Подяку обласної ради та цінний подарунок.

«Попри всі випробування наша молодь продовжує донатити кошти для ЗСУ, закуповувати необхідну амуніцію, передавати на фронт окопні свічки, патріотичні малюнки та пряники. Вони такі юні, але водночас такі сильні патріоти України!», – зазначила голова ради.

На завершення зустрічі Віолета Олександрівна також привітала військового Вадима Бойчука з народженням доньки  та подякувала хлопцю за захист нашої Батьківщини.

попередня статтяНа Хмельниччині відбувся турнір з вільної боротьби пам’яті героя Олександра Борбуцького
наступна статтяХмельниччина увійшла до пілотних областей швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD