Відбулися обласні етапи всеукраїнських учнівських олімпіад

Цими вихідними, попри виклики сьогодення, в області проведено обласні етапи всеукраїнських учнівських олімпіад.

Так, 11 лютого відбувся ІІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та економіки.

Організацію олімпіад та їх науково-методичний супровід забезпечував Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Змагання проходили в очній формі на базі Хмельницького національного університету і Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Участь в олімпіаді з хімії взяли 62 учні (8-11 класів) закладів загальної середньої освіти області та закладів освіти обласного підпорядкування.

Кращі знання з економіки продемонстрували 16 учнів 9-11 класів із п’яти територіальних громад області (Кам’янець-Подільської, Полонської, Хмельницької, Старокостянтинівської міських рад та Новоушицької селищної ради) і Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

12 лютого відбувся ІІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури та астрономії. Організацію олімпіад та їх науково-методичний су провід забезпечував Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Проходили інтелектуальні змагання в очній формі на базі закладів вищої освіти міста Хмельницького, зокрема, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

За право представляти область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури змагалися 98 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти: 8 клас – 22 учні, 9 клас – 23, 10 клас – 25, 11 клас – 28 учнів.

Учасниками олімпіади з астрономії були 19 учнів 10-11 класів (10 клас – 8 учнів, 11 клас – 11 учнів) із 10 територіальних громад області.

З іменами переможців обласних етапів олімпіад можна ознайомитися за посиланням: https://olimp.hoippo.km.ua/.

Дякуємо учителям та батькам, що у такий складний час підтримали талановитих дітей і дали їм змогу спробувати свої сили.

Бажаємо всім учасникам олімпіад успіхів, нових відкриттів і перемог!

попередня статтяХмельниччина увійшла до пілотних областей швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD
наступна статтяХмельницька обласна лікарня отримала медобладнання від благодійників