Хмельниччину відвідав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов

Сьогодні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочим візитом відвідав Хмельниччину.

Олексій Чернишов провів нараду, на якій проаналізували ситуацію з опалювальним сезоном, станом тарифів на житлово-комунальні послуги, вакцинальну кампанію від COVID-19 в регіоні та розглянули низку важливих питань, які стосувалися стабільного функціонування галузей області.

У нараді взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народні депутати України Володимир Ватрас, Юрій Заславський, Олена Копанчук, Сергій Лабазюк та Сергій Мандзій, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та правоохоронних структур регіону.У рамках візиту Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов оглянув об’єкти, що реалізуються у рамках Програми Президента «Велике будівництво» у м. Хмельницькому, а саме: Палац спорту на вулиці Прибузькій та об’єкт ОСББ «Франка, 55».

Окрім того, очільник Мінрегіону взяв участь у церемонії відкриття об’єкту «Великого будівництва» – спортивно-реабілітаційного центру у м. Красилові.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк зустрілась з благодійниками з Голландії
наступна статтяУ Хмельницькому відбудеться форум «День молитви за сиріт»