Хмельницький відвідали учасники Всеукраїнського ветеранського велопробігу «Шануємо пам’ять захисників України»

Хмельницький став четвертим містом на карті, куди приїхали учасники  Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни. Його назва  – “Вшануємо  пам’ять захисників України”. Стартував заїзд 21 червня в Ужгороді. Його учасники планують подолати понад 1000 км та побувати у 7 областях – від Заходу до столиці України.

У Хмельницькому учасники велопробігу разом із представниками влади та родин загиблих учасників АТО/ООС, воїнами-афганцями, волонтерами вшанували пам’ять загиблих і поклали живі квіти до Стели пам‘яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни, що на майдані Незалежності обласного центру.

Як повідомили в пресслужбі Мінветеранів, велопробіг присвячений відзначенню 25-ї річниці Конституції України та пам’яті про захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Мета велопробігу – підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Учасники семиденного велопробігу проїдуть за маршрутом «Ужгород-Київ» і відвідають такі міста: м. Стрий, м. Львів, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Житомир та місто Київ.

На шляху від Ужгорода до Києва заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квітів до пам’ятників та алей слави, спілкування з представниками громадських ветеранських організацій та органів місцевої влади.

Міністерство у справах ветеранів запрошує всіх бажаючих українців приєднатися до велопробігу і разом вшанувати пам’ять загиблих захисників.

попередня статтяВіолета Лабазюк: Для вирішення проблем територіальних громад обласна рада відкрита до діалогу та співпраці
наступна статтяВіолета Лабазюк: По спільному вектору будуємо майбутнє Хмельниччини разом