Віолета Лабазюк: По спільному вектору будуємо майбутнє Хмельниччини разом

Голова обласної ради Віолета Лабазюк та актив Розсошанської громади

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк з робочим візитом побувала у Лісовогринівецькій та Розсошанській сільських територіальних громадах. Під час зустрічі з керівництвом, старостами, активом громад були присутні і депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Сергій Слюсарчук та Олександр Співак.

Під час візиту до Лісовогринівецької громади

Під час спілкування у Лісових Гринівцяхсільський голова Віталій Гралюк розповів про основні напрями розвитку територіальної громади та озвучив проблеми та виклики, які постають перед громадою. Так, найбільш гостро тут постало питання збирання, сортування, утилізації твердих побутових відходів. Наразі громада очікує передачі з державної у комунальну власність земельної ділянки 5 га для будівництва на території полігону твердих побутових відходів.

Як і в інших громадах, особливо болючою залишається питання із водопостачанням. Зокрема, серед першочергових завдань для місцевої влади –  будівництво артезіанських свердловин у селах Печеське, Шпичинці та водогонів у  Аркадіївці, Терешівці та Моломолинці.

Також у планах громади капітальний ремонт комунальних доріг, а особливо  дороги загального користування місцевого значення Н-03 – Климашівкачерез Пашківці. І хоч проектно-кошторисна докуметація на ці потреби виготовлена, однак в  місцевому бюджеті не вистачає фінансового ресурсу на вирішення цих потреб.

Про обмежений фінансовий ресурс свого бюджету говорив і Розсошанський сільський голова Василь Дячок. Зустріч з активом територіальної громади відбулась в приміщенні Хмельницької районної ради. Порушувались питання забезпечення якісною питною водою семи населених пунктів. Узв’язку з приєднанням до Розсошанської громади частини колишнього Ярмолинецького району стоїть гостро питання в капітальному ремонті приміщень шкіл та садочків. Та однією з найглобальніших цієї проблем громади є утилізація твердих побутових відходів.

У ході зустрічей голова обласної ради запевнила присутніх у цілковитій підтримці та сприянні у реалізації усього запланованого. Разом з тим, керівництву громад також необхідно активно долучатись до діючих цільових програм, вести активну спрівпрацю з Агенцією регіонального розвитку, аби в мабйтньому  забезпечити якнайбільше жителів громади робочими місцями та поповнити фінансовий бюджет громади.

“Маючи досвід у місцевому самоврядуванні, вважаю, що головне – будувати спільне майбутнє країни та області, перебуваючи на діалозі з депутатським корпусом, – зазначила Віолета Лабазюк. – Обласна рада і надалі готова працювати задля вирішення проблемних питань в наших громадах та задля покращення життя усіх подолян. По спільному вектору будуємо майбутнє Хмельниччини разом.”

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, депутати обласної ради Сергій Слюсарчук, Тетяна Зеленко і Олександр Співак
Лісовогринівецький сільський голова Віталій Гралюк презентує бюджет громади

Учасники зустрічі у Лісових Гринівцях
Учасники зустрічі у Лісових Гринівцях
Спілкування після зустрічі у Лісових Гринівцях
Голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з активом Лісовогринівецької громади
Голова обласної ради Віолета Лабазюк і Розсошанський сільський голова Василь Дячок
Зустріч у Розсошанській громаді
Зустріч з активом Розсошанської громади
попередня статтяХмельницький відвідали учасники Всеукраїнського ветеранського велопробігу «Шануємо пам’ять захисників України»
наступна статтяКонституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України