Віолета Лабазюк взяла участь в загальнонаціональному інформаційному марафоні «Єдині новини»

У ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини» обговорили тему оздоровлення та відпочинку дітей в умовах війни в Україні.

Щороку, 1 червня, традиційно розпочиналася кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. На жаль, широкомасштабна агресія рф змінила звичний розклад. Саме тому, оздоровлення та відпочинок дітей цьогоріч відбуватиметься з урахуванням підвищених вимог щодо безпеки дітей. На засіданні центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей було прийняте рішення, що початок оздоровчої кампанії відбуватиметься в безпечних регіонах.

Хмельниччина завчасно підготувала дитячі заклади, у яких діти почуватимуться безпечно.

Зокрема, Віолета Лабазюк наголосила, що на Хмельниччині для дітей, у тому числі й переселенців, найближчим часом відкриє свої двері дитячий табір АТ «Хмельницькобленерго».

 Вже зовсім скоро за сприяння Віолети Лабазюк, в першу чергу діти наших героїв, які боронили та продовжують захищати територіальну цілісність держави, матимуть змогу відпочивати та оздоровлюватися на березі річки Збруч в таборі національно-патріотичного спрямування та виховання «Еколайф-Збруч».

Додатково за рахунок коштів благодійників буде організоване оздоровлення згаданих вище категорій дітей у санаторії «Лісова пісня» – курорті із мінеральними водами у Кам’янець-Подільському районі.

Здорові діти – успішне майбутнє нашої країни! А ми, дорослі, маємо докласти максимум зусиль, аби наші діти мали змогу розвиватись та відпочивати на теренах мальовничої Хмельниччини.