Керівництво обласної ради зустрілося з прогресивними студентами області

Напередодні Дня студента голова обласної ради Віолета Лабазюк  та її перший заступник Володимир Гончарук зустрілися зі студентством області та привітали їх із цією  датою. У зустрічі взяли участь студенти, які мають високі досягнення в навчанні та інших сферах життєдіяльності, студентські лідери, активні представники студентського самоврядування  закладів вищої та фахової передвищої освіти області.

Українське студентство завжди було рушієм змін. В історії України та інших демократичних країн світу саме студенти  першими виходили на мітинги проти будь-якого свавілля та були ініціаторами важливих революційних процесів. Сьогодні разом із усім українським народом студентство  демонструє свою незламність та патріотизм у лавах Збройних сил України, займається волонтерською діяльністю, відстоює нашу державу на поприщах освіти, науки, культури, спорту.

“Попри всі виклики сьогодення, освіта Хмельниччини декларує високі показники та є однією з найкращих  у розрізі регіонів України, – сказала Віолета Олександрівна, звертаючись до студентів області. – Викладачі та педагоги сіють у вас, дороге студентство, раціональне зерно, яке в майбутньому  проросте успіхом як для вас, так і для нашої держави”.

Також слова-настанови студентам висловив перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук: “Ваші знання та майбутні дипломи – це ваші квитки у доросле життя та до вашого успіху, який залежить лише від вас – від того, скільки кроків ви робитимете щодня, аби його досягнути, та наскільки матимете непохитну віру в себе і свої сили”.

Віолета Лабазюк вручила Подяки та цінні подарунки  кращим студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти області за вагомий особистий внесок у розбудову та популяризацію студентського самоврядування, наполегливу працю, волонтерську діяльність  в умовах воєнного стану, активну громадянську позицію, участь в інтелектуальних і творчих конкурсах, досягнення високих показників якості знань та з нагоди Дня студента.

Довідково:

У 1941 році в Лондоні Міжнародна Рада Студентів на своїх зборах прийняла заяву, у якій день 17 листопада було оголошено Міжнародним днем студентів в пам’ять про студентські протести в Чехії та загибель студента медичного факультету Яна Оплетала. Відтоді міжнародне студентство просуває ідею визнання 17 листопада Міжнародним днем студентів на рівні ООН.

Українська спільнота, відчуваючи глибоку солідарність до принципів демократії, з ініціативи студентської молоді, приєдналася до міжнародної ініціативи і закріпила в своєму законодавстві День студента, що відзначається 17 листопада Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 659/99.

попередня статтяАграріям Хмельниччини подякували за невтомну працю
наступна статтяУ 2024 році буде спрямовано 877,5 млн гривень на програму пільгових житлових кредитів на житло для ВПО