В’ячеслав Негода про адмінтерустрій: райони ліквідовуватись не будуть

З прийняттям Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» районні ради ліквідовуватись не будуть. Про це зазначив В’ячеслав Негода, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода на нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

«Цей Закон Потрібен. Він зберігає три рівні місцевого самоврядування. Ті хто кажуть, що райони будуть ліквідовані – це помилково, і не потрібно на цьому спекулювати», — наголосив посадовець.

Він нагадав, що чинна Конституція такого не передбачає, відповідно ніяке законодавство такого передбачати також не може.

Водночас В’ячеслав Негода акцентував, що прийняття Закону Про адмінтерустрій дасть багато нових зручних механізмів у вирішенні діяльності органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що у липні Українська асоціація районних та обласних рад виразила офіційну підтримку зазначеному Законопроекту, а раніше долучалась до консультацій стосовно його розробки.

 

попередня статтяСтартувала всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування
наступна статтяКонкурсною комісією не визначено переможців на посади керівників шести комунальних закладів соціального захисту