Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України

26 червня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко та голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяли участь в урочистому зібранні, приуроченому до Дня Конституції України.

Вітаючи учасників зібрання від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу, Тетяна Зеленко закликала шанувати символи нашої державності, шанувати Основний Закон України, який засвідчує, що Україна – це вільна, незалежна й демократична країна.

Конституція – це базис країни, її міцний фундамент для побудови спільноти та визначення основних векторів розвитку.  Це головний оберіг демократії та гарант соборності України. Саме цей  документ визначає головний принцип, що держава існує для людей, а не навпаки. І сьогодні гарантія конституційних прав та свобод Людини і Громадянина, як ніколи, є не лише основою подальшого демократичного розвитку нашої держави, а й запорукою збереження її територіальної цілісності та суверенітету”, – наголосила Тетяна Іванівна.

У переддень цього визначного державного свята сьогодні було вручено державні нагороди та відзнаки жителям Хмельницької області.

Так, відповідно до указу Президента України В. Зеленського, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цінності України, самовіддане служіння Українському народу ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ нагороджено (посмертно) добровольців Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Волоимира ВЕЛИЧКА та Миколу ФЛЕРКА. Нагороди новітнім героям України отримали їхні матері.

Також за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» професорові кафедри Хмельницького університету управління та права Василю ПИЛІ .

Крім того, з нагоди Дня Конституції України за сумлінне виконання службових обов’язків Тетяна Зеленко вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки кращим представникам військових та силових структур, правоохоронних органів.

попередня статтяВіолета Лабазюк: По спільному вектору будуємо майбутнє Хмельниччини разом
наступна статтяВіолету Лабазюк обрано членом Наглядової ради Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького