Віолету Лабазюк обрано членом Наглядової ради Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Таке рішення сьогодні було озвучено під час засідання головою Наглядової ради народним  депутатом  України 9-го скликання Павлом Сушком.

Сьогодні також було представлено інших членів персонального складу наглядової ради НАДПСУ, серед яких народні депутати України Олександр Бакумов, Микола Стефанчук, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник Головного управління Національної поліції в області Руслан Герасимчук, ректори провідних вишів Хмельниччини, громадські активісти, керівники структурних підрозділів Національної академії.

Віолета Лабазюк подякувала ректорату вузу за висловлену довіру та висловила сподівання на подальшу спільну співпрацю навчального закладу і найвищого самоврядного органу краю – Хмельницької обласної ради.

Сьогодні Національна академія прикордонних військ імені Богдана Хмельницького є гордістю не лише нашої області, а й України в цілому. І я щиро вірю, що завдяки ефективній взаємодії з депутатським корпусом обласної ради ви і надалі будете провідним навчальним і науковим закладом з прекрасно розвиненою матеріально-технічною базою та висококваліфікованим науково-педагогічним складом”,зазначила Віолета Лабазюк.

У ході засідання ректор НАДПСУ генерал-майор Олександр Луцький поінформував присутніх щодо результатів виконання Плану реалізації Стратегії розвитку Національної Академії у 2020-2021 навчальному році та основних завдань на 2021-2022 навчальний рік.

попередня статтяКонституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України
наступна статтяВіолета Лабазюк: Наша спільна молитва стане оберегом для наших захисників та усіх, хто потребує підтримки та благословення