Відбулось засідання колегії облдержадміністрації

28 вересня  за участю першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук у сесійному залі  Будинку рад відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Вадим Лозовий.

Традиційно на початку засідання голова ОДА вручив державні нагороди кращим подолянам. Так, відповідно до Указу Президента України Петра Олексійовича Порошенка за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» III ступеня ОСТАПЧУКА Сергія Васильовича – сержанта (посмертно), медаллю: «За військову службу Україні», а також нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту»  РОЗГОНА Дмитра Володимировича – старшого сержанта.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня  КІНДЗЕРСЬКОГО Андрія Анатолійовича – провідного спеціаліста відділу з питань персоналу та правового забезпечення управління соціального захисту пільгових категорій громадян та з питань персоналу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

А також присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» – КАЛЬНІЧЕНКУ Володимиру Іллічу – першому заступнику голови обласної державної адміністрації, «Заслужений працівник цивільного захисту України» КРИЛОВУ Юрію Володимировичу – начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради.

Відповідно до наказу голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за плідну співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій у забезпеченні безпеки життєдіяльності населення та з нагоди Дня рятівника нагороджено Грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій КОМЕНДУ Лесю Мирославівну – голову Хмельницької районної державної адміністрації.

Крім того, Вадим Лозовий разом з начальником Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василем Василенком вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам області. Такі акти були вручені головам Бєрездівської, Волочиської, Городоцької, Грицівської, Гуменецької, Дунаєвецької міської ради, Дунаєвецької селищної ради, Китайгородської, Ленковецькій, Лісогринівецької, Полонської, Сатанівської, Слобідсько-Кульчієвецької, Старосинявської, Судилківської, Чемеровецької та Гвардійської ОТГ.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України з 1 лютого розпочався процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Наразі передано майже 22 тис. га земель сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам Хмельниччини. За цим показником область посідає п’яте місце по Україні.

Загалом, до грудня 2018 року у Хмельницькій області заплановано передати орієнтовно 95,8 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Порядок денний засідання склали чотири питання.

З першого питання,про стан розвитку промисловості Хмельницької областіприсутніх інформував директор Департаменту економічного роз­витку, промисловості та інфраструктури ОДА Юрій Гриневич.

Про стан здійснення природоохоронних заходів в області   доповів заступник директора Департаменту – на­чаль­ник управління екології та природних ресурсів Департаменту агропро­мислового роз­витку, екології та при­родних ресурсів Руслан Якубаш.

Члени колегї також проаналізували стан виконання окремих доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками засідань колегії облдержадміністрації у травні-серпні поточного року та затвердили план роботи обласної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

попередня статтяІІ форум економічного розвитку стартував у Хмельницькому
наступна статтяКрасилівський агрегатний завод відзначив 50 років