Михайло Загородний провів прийом громадян

Сьогодні до голови обласної ради Михайла Загородного під час прийому громадян з особистих питань звернулося понад пів сотні мешканців області зі своїми численними наболілими проблемами.

Одна заявниця звернулася до посадовця щодо неправомірного, на її думку, скорочення її посади в одному з комунальних підприємств обласної ради.

Ще один мешканець краю порушив питання щодо пільгового перевезення учасників бойових дій на території області.

Дані питання взяті на контроль та направлені виконавчим органам для відповідного реагування.

В основному ж, звернення стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, значна кількість – на термінове лікування онкозахворювань та на оперативне втручання із заміни суглобів.

Разом з тим, під час особистого прийому до очільника облради прийшов мешканець обласного центру, аби подякувати за сприяння у фінансуванні видання його книги.

«Мешканці області звертаються до органів місцевого самоврядування з питаннями різного характеру. Усі проблеми ми намагаємося детально вивчити, посприяти у їх вирішенні або ж роз´яснити  щодо можливих варіантів їх розв’язання у тому випадку, якщо питання не відноситься до компетенції обласної ради. Мешканці краю чекають від посадовців підтримки у вирішенні їх наболілих проблем», зазначив Михайло Загородний.