На Хмельниччині з робочим візитом побував Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко

Сьогодні Хмельницьку область відвідав  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Спільно з головою обласної ради Михайлом Загородним, заступником голови облдержадміністрації Світланою Павлишиною, керівником Департаменту соціального захисту населення ОДА Світланою Лукомською, директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Яковом Цуглевичем відвідали заклади соціальної сфери та охорони здоров’я.

У Старокостянтинівському районі високопосадовець ознайомився із роботою двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Далі у Будинку рад відбулася нарада з представниками обласних установ соціальної сфери, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, директори територіальних центрів з надання соціальних послуг, будинків-інтернатів для престарілих та осіб з інвалідністю, соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, керівники соціальних підрозділів (фронт-офісів) об’єднаних територіальних громад.

Віце-прем’єр розповів про урядові ініціативи у сфері соціального захисту громадян, зокрема, щодо монетизації субсидій, індексації пенсій, підтримки багатодітних сімей.

Павло Розенко наголосив, що незважаючи на політичні процеси в країні, є чітка позиція Президента та Уряду щодо впровадження цих кроків в державі, саме тому усі виплати, пільги та субсидій будуть відбуватися відповідно до плану.

Особливу увагу Віце-прем’єр звернув на важливість інформування населення про нововведення у системі виплати субсидій та пенсій, аби кожен, хто потребує допомоги від держави, міг її безперешкодно отримати.

Про реалізацію державної соціальної політики в області поінформувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

Павло Розенко поспілкувався з керівниками установ та підрозділів соціальної сфери та відповів на запитання учасників наради.