Музей історичної мініатюри запрацював у Хмельницькому

З метою залучення більшої кількості вихованців до науково-технічної творчості, дітей внутрішньо-переміщених осіб, дітей з особливими освітніми потребами сьогодні, першого лютого, у виставковій залі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав працювати Музей історичної мініатюри, який увійде до туристичного маршруту міста Хмельницький та стане унікальною візитівкою Хмельниччини.

В експозиції представлені роботи керівника гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Юрія Гаркавенка – члена збірної України з судномодельного спорту, Майстра спорту України міжнародного класу, судді національної категорії судномодельного спорту, видавця журналу для дітей та дорослих з паперового суднобудування «Будинок Паперу», який присвятив цій справі понад 40 років, а також роботи його вихованців. Саме Юрій Гаркавенко став ініціатором створення Музею історичної мініатюри.

У символічному відкритті виставки взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, представники Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради, керівники гуртків технічної творчості позашкільних закладів області, працівники обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Присутні мали змогу побачити унікальні історичні мініатюри епох – понад 300 моделей повітряних та морських суден, військової техніки та ретроавтомобілів.

Висловлюючи свої враження від побаченого, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук зазначив, що експозиція є досить цікавою та неординарною, та буде ще однією цікавою туристичною локацією для мешканців та гостей регіону.

попередня статтяСтартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2023»
наступна статтяПодяка волонтерам Хмельниччини