На Хмельниччині відбувся турнір з вільної боротьби пам’яті героя Олександра Борбуцького

Протягом двох днів, 11-12 лютого, у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді – комунальному закладі обласної ради, проходив обласний турнір пам’яті Олександра Борбуцького та загиблих захисників України з вільної боротьби серед юнаків 2009-2011 р.н. та 2012-2014 р.н. За першість змагалися спортсмени з 12 областей України.

Друзі та рідні згадують про Олександра Борбуцького, як про справжнього героя, мужнього та відданого патріота нашої країни, і досі не можуть звикнути, що тепер Олександр оберігає їх з небес. Олександр займався вільною боротьбою з шести років. Був досить перспективним спортсменом й гарною людиною. З перших днів масштабної війни Олександр добровільно став на захист України. Під час відкриття змагань присутні вшанували пам’ять героя та усіх загиблих за незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Від імені голови обласної ради до учасників спортивного заходу звернувся радник у справах ветеранів та капелан Віталій Пєвнєв. Під час свого виступу він зауважив, що сьогодні вкрай важливо реалізовувати подібні заходи. Ми маємо щодня пам’ятати та дякувати нашим захисникам та захисницям, які ціною власного здоров’я та життя виборюють свободу та незалежність України.

З нагоди проведення благодійного турніру в підтримку ЗСУ від імені Віолети Олександрівни Віталій Пєвнєв передав сертифікат на потреби спортсменів ДЮСШ №3.

Також на заході були присутні директор Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій Фєдосєєв, заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак, підполковник, заступник начальника хмельницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Кулик, головний суддя змагань Юрій Дячок, керівники організацій спортивної боротьби області, родичі загиблого Олександра Борбуцького, юні учасники змагань та тренерський склад.

попередня статтяКультурна спадщина: збереження та втрати під час війни
наступна статтяВіолета Лабазюк подякувала юному хмельничанину за активну волонтерську діяльність