Урочисте відкриття легкоатлетичного ядра на стадіоні Кам´янець-Подільського національного університету

27 березня відбулося урочисте відкриття легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі Кам´янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Для завершення реконструкції з обласного бюджету на співфінансування робіт було спрямовано 750 тисяч гривень. Завдяки будівництву  легкоатлетичного ядра навчальний заклад матиме можливість приймати змагання всеукраїнського рівня, а студенти  кафедри легкої атлетики навчального закладу матимуть змогу тренуватись на сучасному покритті з якісним інвентарем.  

Урочисте відкриття відбулося за участі голови обласної ради Михайла Загородного, депутатів обласної ради Василя Процюка та Петра Павлюка, секретаря міської ради Дмитра Васильянова, директора федерації легкої атлетики області Олександра Прокопова, викладачів та студентства навчального закладу.

Звертаючись до студентів та викладачів, керманич області Михайло Загородний зазначив, що завдяки відкриттю спортивного комплексу майбутні педагоги і фахівці з фізичної культури і спорту, яких готує національний університет, матимуть покращену матеріально-технічну базу для навчання, занять спортом, сприяння новим досягненням та пропагування здорового способу життя.

«На капітальний ремонт сектору огорожі для метання диску, молота із закладними на стадіоні Кам’янець-Подільського університету ім. Івана Огієнка було спрямовано 750 тис. грн з обласної казни. І сьогоднішнє відкриття є прикладом того, що спільними зусиллями обласної та міської влади і університету можна робити багато позитивних справ для нашої молоді», – акцентував Михайло Загородний та запевнив, що обласна рада не залишається осторонь проблем, які є у вищих навчальних закладах області.

За багаторічну наукову діяльність, особистий внесок у розвиток університету, підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, популяризацію фізичної культури і  спорту Хмельниччини, примноження спортивної слави, активну громадську діяльність Грамотою обласної ради Михайло Загородний нагородив Леоніда Гурмана – завідуючого кафедри легкої атлетики навчального закладу.