На контролі в обласній раді 35 депутатських запитів

Сьогодні о 10 годині розпочалось пленарне засідання чергової дев’ятої сесії обласної ради, яке проводить перший заступник голови облради Неоніла  Андрійчук. Порядок денний склали понад 70 проектів рішень. Перед початком роботи депутатів привітали з прийдешніми новорічними та різдвяними святами вихованці комунального закладу обласної ради Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Після дитячого віншування робота пожвавилась і майже за дві години депутати розглянули перші сорок питань порядку денного, які склали депутатські запити. Із 32 депутатських запитів, які виносились на розгляд уже кілька сесій поспіль, депутати погодили зняти 11. Розгляд решти 21 запиту продовжено. Додатково депутати винесли на розгляд сесії ще 14 нових депутатських запитів: сім подано у міжсесійний період і сім – безпосередньо на пленарному засіданні.

Так? депутат Олександр Дехтярук озвучив звернення мешканців обласного центру перевірити законність виконання будівельних робіт на території Хмельницької музичної школи №1.

Депутат Уляна Ткаченко опікується відкриттям філії відділення ектракорпоральної детоксикації у Дунаєвецькому районі.

Спільний запит депутатів Анатолія Перейми та Оксани Берегової стосується питання можливості співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

Депутати Сергій Іващук та Олександр Співак у своєму спільному депутатському запиті порушують питання будівництва та експлуатації доріг, які виконують Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор».

Депутат Микола Моцний хоче розібратися у ситуації, яка склалася навколо навчального корпусу та спортивного майданчика, розташованих на вулиці Володимирській, 12 у місті Хмельницький і знаходяться в користуванні Хмельницького університету управління та права.

Спільний запит одразу чотирьох депутатів – Олега Скринчука, Володимира Присяжного, Юрія Завальнюка та Анатолія Атаманчука – стосується можливості виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької районної лікарні.

Депутат Іван Гладуняк опікується створенням в області хоспісів –медико-соціальних закладів, у яких матимуть змогу перебувати важко хворі з прогнозованим летальним наслідком. На думку депутата, необхідно розробити програму організації паліативної та хоспісної допомоги жителям області та відкриття хоспісів або відповідних відділень.

Депутат Анатолій Панчук у своєму запиті вимагає пояснень щодо відмови облдержадміністрацією в поданні на отримання державної нагороди Тетяні Бондарчук – дружині Героя України, героя Небесної сотні Сергія Бондарчука.

Підтримали депутати запит Олександра Драгана та інших членів фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» щодо демонтажу турнікету на центральному вході приміщення Будинок рад.

Депутат Микола Янчук вважає за доцільне модернізувати та здійснити структурну перебудову Хмельницької обласної лікарні.

Депутат Олег Скринчук у своєму запиті звертається за поясненням до відповідних структур, яким чином на Хмельниччині відбувається розподіл земель, відведених для особистих селянських господарств.

У своєму запиті депутат Віталій Олуйко вважає за недоцільне утримувати у комунальній власності обласної ради «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» та вважає за доцільне взагалі ліквідувати даний заклад.

Депутат Андрій Шутяк вимагає вжити заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян-власників землі (паїв) деяких сіл Ярмолинецького та Волочиського районів.

Отож, наразі у виконавчому апараті обласної ради на контролі знаходиться 35 депутатських запитів.