На території Білогірської громади відкрилися чотири поліцейські станції

787

Поліцейські станції запрацювали у селах Гулівці, Залужжя, Юрівка та Велика Боровиця Білогірської територіальної громади. Станції облаштовані усім необхідним для роботи поліцейських, кабінети оснащені необхідною сучасною комп’ютерною технікою та меблями, доступом до мережі Інтернет.

Сьогодні у урочистому відкритті поліцейських станцій взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, депутат обласної ради Сергій Іващук, начальника ГУНП в області Руслан Герасимчук, представники Білогірської селищної тергромади, дільничні офіцери поліції, поліцейські офіцери громади та старости.

Вітаючи громаду від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк з вагомою подією, Валентин Соколюк зазначив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» демонструє гарні результати. «З метою створення безпечного середовища у громаді, відтепер поліцейські офіцери громади протягом 24 годин на добу та семи днів на тиждень будуть знаходитись на території громади. Для цього створені усі належні умови праці для дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади», – сказав посадовець. Спорудження поліцейських станцій стало можливим завдяки тісній співпраці громади, представників органів місцевого самоврядування та поліції.

Саме тому за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування на Хмельниччині, високий професіоналізм, активну депутатську діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного розвитку області Валентин Соколюк вручив Подяки обласної ради депутату обласної ради, генеральному директору ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергію Іващуку та Білогірському селищному голові Василю Мельнику. А старшого дільничного офіцера поліції сектору поліцейської діяльності № 1 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в області капітана поліції Віталія Осецького нагороджено Подякою обласної ради за належне надання поліцейських послуг у сферах протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, захисту державного суверенітету.

Хмельницька область однією з перших у березні 2020 року, разом з Волинською, Рівненською, Харківською та Черкаською областями, долучилась до впровадження зазначеного проєкту «Поліцейський офіцер громади». Заснування інституції поліцейського офіцера громади дозволило створити новий рівень поліцейського сервісу навіть у найвіддаленіших громадах області. Тепер кожна громада має свого офіцера поліції, який буде доступним для населення та постійно знаходитиметься поруч з мешканцями територіальної громади та вчасно реагуватиме на резонансні події.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» вже запроваджено у 13 областях.

Вже працюють 365 поліцейських офіцерів громади у 229 громадах України.

У рамках реалізації проєкту у березні 2020 року поліцейським офіцерам було вручено 44 автомобілі, 20 березня 2021 року на майдані Незалежності у Хмельницькому поліцейським офіцерам громади передано ще 14 автомобілів, які закуплені Національною поліцією України. Відтепер усі 58 ПОГів мають власний службовий транспорт.

Проєкт допоміг на Хмельниччині забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади і поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади.