Ще дві депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії

515

Сьогодні під головуванням Віктора Бурлика відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту. А Михайло Пухкий провів засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк 16 червня  відбудеться пленарне засідання п’ятої сесії обласної ради. Впродовж цього тижня депутати  опрацьовують питання порядку денного чергової сесії.

Так, члени гуманітарної комісії особливо детально проаналізували свої профільні питання, зокрема, “”Про виконання програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки”. Інформувала депутатів заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Антоніна Харчук. Увага депутатів була зосереджена на вирішенні проблеми оптимізації навчальних закладів, забезпеченні транспортом шкіл в рамках програми “Шкільний автобус”.

А також порушувались питання щодо якості харчування в навчальних закладах початкової та середньої освіти, зокрема, належній підготовці відповідного персоналу для їдалень.

У зв’язку із відсутністю доповідача, начальника управління молоді та спорту ОДА Володимира Клімова, члени комісії вирішили визначитися безпосередньо на пленарному засіданні 16 червня щодо підтримки проектів рішень, які стосуються діяльності цього структурного підрозділу облдержадміністрації, а саме – “Про виконання обласної соціальної програми “Молодь Хмельниччини” на 2016-2020 роки”, “Про хід виконання обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання  дітей та молоді на 2018-2021 роки”, “Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2021 роки” та “Про програму розвитку дитячо-юнацького футболу  в Хмельницькій області на 2021-2025 роки”.

 Пропозиції, які сьогодні були озвучені на засіданнях, уже 14 червня детальніше опрацюють члени президії обласної ради.

У роботі постійних комісій взяли участь заступники голови обласної ради Володимир Гончарук та Валентин Соколюк.