Нові виклики для сучасної молоді: як організувати ефективну роботу органів студентського самоврядування

До Міжнародного дня студента у стінах Будинку рад відбувся круглий стіл «Виклики воєнного стану: спроможність діяльності органів студентського самоврядування».

Участь в обговоренні взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк, заступник голови обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв, керівник Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарія Басюк та представники студентського самоврядування освітніх закладів області.

У ході діалогу учасники обговорили питання:

– діяльності органів студентського самоврядування в контексті розвитку національної молодіжної політики;

– законопроекту 6313 “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо розширення прав органів студентського самоврядування”;

– аналізу необхідності оновлення нормативно-правової бази для діяльності органів студентського самоврядування;

– кадрової спроможність органів студентського самоврядування після двох років он-лайн діяльності та під час воєнного стану;

– досвіду інтеграції студентів зі статусом ВПО до громадського життя закладів освіти Хмельниччини.

Під час свого виступу Віолета Лабазюк ознайомила студентів з діяльністю Хмельницької обласної ради та розповіла про основні напрямки роботи депутатського корпусу 8 скликання. Також голова ради відповіла на питання молоді щодо того, як організувати роботу в умовах військового стану, бути ефективним керівником, навчитись якісної управлінської діяльності.

«Переконана, що сьогоднішня зустріч стане для багатьох з вас першим етапом на шляху до реалізації задуманих планів, дасть певний поштовх працювати та здобувати гарні результати, зокрема у галузі студентського самоврядування. А ваша активна життєва та громадянська позиції стануть надійною опорою на шляху до успішного майбутнього. Бажаю нових творчих здобутків, реалізації омріяного! Нехай кожен з вас знайде своє покликання, яке буде приносити не лише гарні результати, а й задоволення від роботи!», – зазначила Віолета Олександрівна.

Також у рамках відзначення Дня студента голова ради відзначила кращих представників студентського самоврядування Подяками обласної ради.

попередня статтяУ світлі слова
наступна статтяВР продовжила термін дії в Україні воєнного стану та загальної мобілізації