Обговорили відпочинок дітей військовослужбовців: Віолета Лабазюк зустрілася з освітянами

Війна – це стрес не лише для дорослих, які все розуміють, але й для дітей. Діти є однією з найбільш вразливих категорій населення до впливу емоційної напруги в суспільстві. Саме тому підтримка дітей під час війни є важливим аспектом. Особливої турботи та уваги потребують діти військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність нашої держави.

Декілька років поспіль оздоровчо-патріотичний табір «Есо-life 3бруч» для дітей військових Збройних сил України від благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» організовує літній відпочинок, де дітлахи оздоровлюються, розважаються, знаходять друзів, відпочивають.

Наразі триває активна підготовка до відкриття табору «Есо-life 3бруч» сезону 2024 року.

З метою належної організації відпочинку дітей захисників і захисниць голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з керівництвом та освітянами Війтовецької, Волочиської, Гвардійської, Лісовогринівецької, Наркевицької, Розсошанської та Чорноострівської територіальних громад.

«Наше завдання – подарувати дітям щасливе дитинство. Разом ми робимо  велику справу, аби дітлахи наших військових могли безкоштовно оздоровитись, перезавантажитись, набратись сил та енергії», – зазначила Віолета Лабазюк під час спілкування з представниками громад. – Слова вдячності усім причетним до функціонування оздоровчо-патріотичного табору».

Учасники зустрічі проаналізували та затвердили програму табору «Есо-life 3бруч», яка включатиме різноманітні заходи для фізичного, психологічного та інтелектуального розвитку дітей. Планується організувати 12 змін, по сім днів кожна.

Окрім того, обговорили логістичну складову для якісного підвезення дітей, харчування та медичного обслуговування.

Варто зазначити, що наразі тривають будівельні роботи з розширення та удосконалення табору. У підсумку – плюс три нові дерев’яні будиночки для проживання діток, критий навіс для сцени, ще один великий басейн, баскетбольний майданчик та майданчик з гойдалками, реконструкція мотузкового майданчика, купол, збільшення території для прийому їжі та відпочинкової зони.

попередня статтяВійськовим подякували за патріотизм та самопожертву
наступна статтяЛітні пригоди без шкоди: Міносвіти презентує безпековий урок для підлітків