Об´єднуємо зусилля задля допомоги внутрішньо переміщеним особам

Більше 57 тисяч внутрішньо переміщених осіб знайшли підтримку у Центрі видачі гуманітарної допомоги обласної ради, який функціонує майже рік на базі Хмельницького  облмуздрамтеатру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).

За наявності провізії, яка надходить від іноземних та вітчизняних благодійних організацій та просто небайдужих людей на гуманітарний штаб облради систематично спрямовується одяг, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, іграшки та інші речі.

Серед сотень людей, які прийшли до Центру видачі, – переселенка з Бахмута Людмила, яка звернулася за допомогою не лише для себе, а й для своєї 83-річної мами Ніни Іллівни, яка потребує для пересування інвалідний візок. Також їм були вкрай потрібні одяг, ковдри та речі першої необхідності. Як зазначила Людмила, з родиною вони виїжджали у терміновому порядку, під обстрілами окупантів, тому взяти з собою необхідні речі не було можливості.

На прохання жінки відгукнулися представники благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА», які оперативно надали для жінки інвалідне крісло. Окрім того, для потреби хворої було передано ортопедичний матрац. Днями партію таких матраців доставили до Центру видачі та вже роздали для користування внутрішньо переміщеним особам.

«Усю цю допомогу було отримано на умовах співпраці благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» з французьким благодійним фондом «Doc4Ukraine». Раніше ми вже передавали різноманітний одяг та ковдри, які так необхідні людям, що приїхали з окупованих територій», – сказав представник БО БФ «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» Микола Моцний.

Нагадаємо, близько місяця тому від зазначених вище благодійних організацій на гуманітарний штаб обласної ради надійшло близько п´яти тон гуманітарного вантажу, який буде передано для потреб переселенців.

Спільними зусиллями – до Перемоги!

 

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Оборонний Троїцький монастир в Сатанівській Слобідці
наступна статтяВзаємодія волонтерів – опора ЗСУ!