Питання реалізації регіональної кадрової політики обговорили в Хмельницькому університеті управління та права

“Професіоналізація кадрів регіону як результат ефективного партнерства в умовах  децентралізації” – саме за такою темою відбувся круглий стіл  в Хмельницькому університеті управління та права. У заході взяли участь голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук, голова Вченої ради університету Олександр Буханевич, професорсько-викладацький склад навчального закладу, представники територіальних відділень центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування  області, студенти та громадськість.

Голова обласної ради Михайло Загородний подякував Костянтину Ващенку за робочий візит на Хмельниччину та зазначив, що тематика круглого столу є досить актуальною. Адже попри те, що в області працює потужна команда держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка успішно здійснює поставлені державою завдання, масштабна реформа децентралізації отримала нові виклики у підготовці кадрів у зв´язку з новими можливостями, відповідальністю та поноваженнями.

«В умовах реформи децентралізації успішний розвиток громад залежить від здобутих посадовцями нових знань, вмінь та навичок», – сказав Михайло Загородний.

Посадовець відзначив ефективну позитивну співпрацю посадових осіб місцевого самоврядування і державних службовців у напрямку підготовки та перепідготовки кваліфікованих кадрів з Хмельницьким університетом управління та права, Центром підвищення кваліфікації державних службовців, Хмельницьким центром розвитку місцевого самоврядування.

У своїй доповіді Костянтин Ващенко підняв питання реформи державного управління в регіонах. Зокрема, Голова НАДС наголосив, що реформи, які зараз відбуваються в країні, включно із реформою державної служби, тісно між собою пов’язані і покликані покращувати рівень життя громадян, підвищувати ефективність управлінських процесів структур спрямованих на забезпечення сталого розвитку України.

Учасники круглого столу детально обговорили проблеми реалізації регіональної кадрової політики та спільно напрацювали шляхи їх вирішення.

Співорганізаторами заходу виступили Хмельницька обласна рада, Хмельницька облдержадміністрація, Національне агентство України з питань державної служби та Інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.