Рятувальники Хмельниччини отримали сертифікати на 21 квартиру

22 березня у Хмельницькому за участі Голови Державної служби надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна, голови обласної ради Михайла Загородного, голови облдержадміністрації Вадима Лозового та Хмельницького міського голови Олександра Симчишина відбулося урочисте зібрання, на якому 21 працівник Головного управління ДСНС в області отримав сертифікати на службове житло.

Окрім того, рятувальникам управління вручили ключі від нових пожежно-рятувальних автомобілів та сертифікати на різноманітну техніку та захисний одяг.

Микола Чечоткін привітав колег із продовженням гарної традиції, розпочатої два роки тому і зауважив, що за цей проміжок часу власне житло отримали 58 родин хмельницьких рятувальників.

«Я виконую свою минулорічну обіцянку і повертаємось ми сюди не з порожніми руками. Розумію, що це лише частина від потреби. Проте ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб підвищити соціальні стандарти рятувальників, в тому числі і в питанні забезпечення наших працівників житлом», – сказав Голова Служби.

Аби забезпечити родини рятувальників житлом, з державного бюджету за програмою «Будівництво (придбання) житла для осіб рядового і начальницького складу ДССН України» було виділено 10 млн. грн на реконструкцію овочесховища під багатоквартирний житловий будинок. Ремонті роботи були розпочаті у в жовтні 2018 року та завершено у березні 2019 року.

Окремо він зауважив на питанні гідної заробітної плати та нагадав, що вже з січня цього року вдалося в черговий раз підвищити грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу, яке наразі становить не менше 9 тис.гривень.

«Якщо поглянути на динаміку змін, то ми досягли неабиякого прогресу, збільшивши мінімальний розмір грошового забезпечення рятувальників з 2 тисячі 100 грн у 2015 році до 9 тисяч гривень у 2019», – наголосив Микола Чечоткін.

Зауваживши також на рівні довіри українського суспільства до Держслужби з надзвичайних ситуацій, який є одним з найвищих серед державних інститутів і складає 61%, Голова Служби подякував рятувальникам за гідну працю і вручив їм ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів на базі автомобіля МАЗ.

Голова обласної ради Михайло Загородний з приємністю відзначив вагомість важливої події для родини 21-го працівника обласної Служби порятунку, які стали власниками квартир у затишній новобудові.

«Поліпшення житлових умов працівників ДСНС і покращення  технічного забезпечення служби, переконаний, дозволить якнайкраще виконувати службові обов´язки. Обласна рада, у свою чергу, не стоїть осторонь і завжди надає посильну підтримку надзвичайникам області», – зазначив Михайло Васильович.

Очільник обласної ради вручив надзвичайникам сертифікати на спеціальний автомобіль «Урал» із снігоочисним шнекоротором, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа» у комплекті з бензогенератором, 2 потужних бензопили шведського виробництва, а також 30 комплектів захисного одягу пожежного із касками.

Крім того, від голови облдержадміністрації Вадима Лозового вогнеборці отримали ключі від 5-ти легкових спеціалізованих автомобілів. Від Хмельницького міського голови підрозділи ДСНС отримали 2 спеціалізованих автомобілі – пожежно-штабний на базі автомобіля Renault Master та аварійно-рятувальний на базі автомобіля Ford Ranger. А в якості гуманітарної допомоги рятувальники Хмельниччини додатково отримали 160 комплектів захисного одягу, 26 захисних шоломів, 80 пожежних курток, 40 панорамних масок та 37 рам для апаратів захисту органів дихання й зору.

Під час заходу відбулася також і церемонія нагородження особового складу. Так, за сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високу професійну майстерність, а також сумлінне виконання службових обов’язків Микола Чечоткін вручив рятувальникам Хмельниччини відомчі нагороди.