З метою зміцнення співпраці

dsc_0427Голова обласної ради Михайло Загородний зустрівся із представником митної служби посольства Федеративної Республіки Німеччина Ральфом Мальхін та директором Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України Андрієм Войцещуком.

Мета зустрічі – налагодження ділових стосунків між Україною та Німеччиною шляхом поширення співпраці через діяльність нещодавно відкритого у Хмельницькому дев’ятого у світі та першого в Україні Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації.

«Хмельниччина має за честь мати такий заклад в обласному центрі. Без перебільшення це важлива подія не лише для митників області, а й символ оновлення наших контролюючих органів та суспільства загалом.        Сьогодні, у складний для України час, митниця відіграє важливу роль у забезпеченні захисту економічних інтересів держави, збереженні національно-культурної спадщини народу, слугує надійним бар’єром для контрабанди, контрафактної і неякісної продукції», – зазначив голова обласної ради Михайло Загородний під час зустрічі.

У свою чергу, представник митної служби посольства ФРН Ральф Мальхін підтвердив готовність до подальшої співпраці шляхом сприяння розвитку Регіонального кінологічного навчального центру через міжнародний обмін досвідом.

dsc_0756Сьогодні у Регіональному кінологічному навчальному центрі здійснюється підготовка службових собак митних органів країн Центральної Європи. Такий крок підвищує авторитет вітчизняної кінології на міжнародному рівні та дає можливість забезпечити належний рівень підготовки службових собак ДФС через отримання досвіду та передових методик у галузі кінології.

попередня статтяПоділля-центр – 25 років в ефірі
наступна статтяПро стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні