Привітання керівництва області з Днем працівників сільського господарства

296

Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Працю хлібороба здавна цінують у кожній українській родині. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваша щоденна турбота плекають нашу рідну землю. Саме ви, дбайливі господарі, наполегливою працею та гарними справами примножуєте славу Поділля та всієї України.

Аграрне виробництво – це основа життєдіяльності нашого краю, всієї держави,  запорука стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Приємно, що Хмельниччина традиційно має найвищі показники у сільськогосподарському виробництві України, утримує лідируючі позиції з урожайності ранніх зернових культур, кукурудзи, соняшника, сої, входить до п’ятірки кращих щодо кількості поголів’я великої рогатої худоби, валового виробництва молока.

Такі вагомі досягнення є результатом  ефективної роботи керівників і спеціалістів, механізаторів і комбайнерів, працівників ферм – усіх, хто піклується про продовольчу безпеку нашого краю і держави.

Це завдячуючи вам розвивається тваринництво, збільшується  виробництво конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції, стабільно працюють підприємства  переробної і харчової промисловості.

Сьогодні пріоритетом для держави є всебічна підтримка сільськогосподарського виробника, поліпшення аграрної інфраструктури та розвиток соціальної сфери села. Сталий розвиток сільських територій, покращення рівня життя селян – очікуваний  результат наших спільних дій з реформи земельних відносин та територіальної організації влади. Аграрний сектор має бути не лише центром створення нових робочих місць та подолання безробіття на селі, а й рушієм інноваційної перебудови усього способу життя селян.

Агропромисловий комплекс Хмельниччини має достатній потенціал, аби максимально зміцнити провідні позиції на вітчизняному ринку продовольства та покращити добробут наших громадян.

Шановні хлібороби, висловлюємо вам слова глибокої поваги і вдячності за вашу працю, за любов до рідної землі і примноження кращих хліборобських традицій.

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я і щастя, благополуччя та нових вагомих досягнень!

Сили вам усім, дорогі наші трударі, віри у завтрашній день, шани, поваги, Божого благословення у всіх ваших справах і починаннях!

Нехай під мирним сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі – символ достатку й добробуту!

          Слава вам, шановні хлібороби!

Слава Україні!

З глибокою повагою 

голова обласної ради

Михайло Загородний

голова обласної державної адміністрації

Вадим Лозовий