Проекти рішень двадцять дев’ятої чергової сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 20 грудня 2019 року

Орієнтовний перелік питань, які пропонуються на розгляд обласної ради в рамках 29 чергової сесії

 

№ з/п Назва питання
1. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3. Про нові депутатські запити.

Про депутатський запит Яцкова Бориса Олександровича щодо відкриття філії відділення екстракорпоральної детоксикації на базі КНП “Ізяславська ЦРЛ”.

Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни щодо врегулювання ситуації стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО у Хмельницькій області.

Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни щодо необхідності об’єктивного розслідування дорожньо – транспортної пригоди, яка сталася 19 жовтня 2019 року у м. Хмельницький на перехресті вулиці Водопровідна та Старокостянтинівського шосе.

4. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
5. Про призначення Дуєнко Алли Анатоліївни на посаду директора Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів
6. Про призначення Сельського Володимира Володимировича на посаду директора комунального підприємства архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради
7. Про призначення Сивака Руслана Володимировича на посаду директора Обласної бази спеціального медичного постачання
8. Про призначення Козицької Наталії Василівни на посаду начальника Хмельницького обласного бюро судово-медичної експертизи.
9. Про призначення Кланци Андрія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради.
10. Про призначення Романіва Миколи Михайловича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка».
11. Про призначення Василенка Сергія Павловича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протитуберкульзний диспансер» Хмельницької обласної ради.
12. Про призначення Цуглевича Якова Миколайовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня».
13. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у  комунальну власність об’єднаної територіальної громади в особі Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
14. Про реорганізацію Голозубинецької обласної протитуберкульозної лікарні шляхом перетворення.
15. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Славутська обласна туберкульозна лікарня» Хмельницької обласної ради шляхом приєднання.
16. Про реорганізацію Староушицького обласного дитячого санаторію «Дністер»шляхом перетворення
17. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Яблунівський обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради шляхом приєднання.
18. Про припинення шляхом ліквідації Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію.
19. Про припинення шляхом ліквідації Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію.
20. Про припинення шляхом ліквідації Хмельницького обласного наркологічного диспансеру.
21. Про припинення шляхом ліквідації обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок».
22. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
23. Про внесення змін до програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018 – 2022 роки.
24. Про погодження надання приватному підприємству «АСЛАН-ТЕКСТИЛЬ» спеціального дозволу на користування надрами
25. Про погодження надання приватному підприємству «Кансталь» спеціального дозволу на користування надрами.
26. Про оголошення об’єкта природно-заповідного фонду – комплексної пам’ятки природи місцевого значення «Гусикова гора».
27. Про обрання представника громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Хмельницькій області.
28. Про внесення змін до Положення про проведення обласного конкурсу науково-дослідних робіт.
29. Про план роботи обласної ради на 2020 рік.
30. Про інформацію Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про стан забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в області.
31. Про хід виконання у 2019 році програми покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
32. Про хід виконання у 2019 році комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби  зі злочинністю на території Хмельницької області   на 2016-2020 роки.
33. Про хід виконання у 2019 році комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
34. Про хід виконання програми збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015 – 2020 роки.
35. Про внесення змін до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства.
36. Про регіональну програму створення та ведення містобудівного кадастру Хмельницької області на 2019 – 2020 роки.
37. Про внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
38. Про внесення змін до програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.
39. Про внесення змін до порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на відшкодування з обласного бюджету частини відсотків по кредитах, залучених фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів.
40. Про внесення змін до Програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011 –   2020 роки.
41. Про регіональну програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення  Хмельницької області на 2020 – 2022 роки.
42. Про програму забезпечення реалізації державної міграційної політики в Хмельницькій області на 2020 роки
43. Про Стратегію регіонального розвитку Хмельницької області на 2021 – 2027 роки.
44. Про План заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2021 – 2023 роки.
45. Про програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2020 рік.
46. Про обласний бюджет Хмельницької області  на 2020 рік.
47. Про підтримку звернення Нетішинської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народних депутатів України, які обрані від Хмельницької області, щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, та внесення змін до законів України «Про електроенергетику» та «Про ринок електричної енергії»
48. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про перерахунок пенсій державним службовцям (ініціатор – депутат обласної ради Лілія Брухнова).
49. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України щодо невиконання Головним управлінням Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області вимог законного перерахунку пенсій чорнобильцям та здійснення заходів, спрямованих на відновлення порушених прав зазначеної категорії громадян
Питання, що виносяться на розгляд постійних комісій
1. Про внесення змін до програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018 – 2022 роки.
2. Про проведення громадського обговорення з питання зміни профілю та перейменування КЗК “Обласний літературно-меморіальний музей М.О.Островського”
3. Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Яснозірської ділянки піску та вапняку до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон
4. Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради