Проєкти рішень чергової 18 сесії

 з/п

Назва питання

1. Про звіт голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК.
2. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
3. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
Про депутатські запити.
4. Про депутатський запит Віктора ЛЕБЕДИНСЬКОГО щодо відновлення водності річки Уляни, що протікає по території с. Лідихівка Теофіпольської територіальної громади.
5. Про депутатський запит Володимира ГОНЧАРУКА щодо створення робочої групи з питань декомунізації та національної пам’яті.
6. Про депутатський запит Володимира ГОНЧАРУКА щодо вжиття заходів з відновлення та збереження витоку річки Південний Буг.
7. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 07.12.2022 № 22-13/2022 «Про затвердження списку присяжних Ярмолинецького районного суду Хмельницької області».
8. Про призначення Побережного Анатолія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
9. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
10. Про перейменування комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм» та розширення видів економічної діяльності.
11. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність окремих територіальних громад Хмельницької області.
12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
13. Про надання Волочиській районній організації УТМР у користування мисливських угідь.
14. Про надання Старокостянтинівській районній організації УТМР у користування мисливських угідь.
15. Про надання Старосинявській районній організації УТМР у користування мисливських угідь.
16. Про надання Хмельницькій районній організації УТМР у користування мисливських угідь.
17. Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються для надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва.
18. Про перейменування села Мала Щурка Кам’янець-Подільського району.
19. Про план роботи Хмельницької обласної ради на 2024 рік.
20. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЗЕЛЕНКО Тетяни Іванівни Почесною грамотою Верховної Ради України.
 21. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЛЕМЕЩУК Олени Валеріївни Почесною грамотою Верховної Ради України.
  22. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну та підтримку волонтерів.
23. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення збільшення ліміту на обсяг продажу земель сільськогосподарського призначення.
24. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо виключення з Державного реєстру пам’яток та зняття з обліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.