Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня міста Красилів

Шановні мешканці міста Красилів!

            Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 577-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів та прекрасним святом – Днем вашого славного міста!

            Красилів має древню історію. Найдавніші відомості про ваш населений пункт сягають ще часів середньовіччя. Місто не раз було під владою чужинців, але завжди мріяло про свободу та право бути господарем на своїй землі.

Давня легенда свідчить, що назва Красилів походить від словосполучення двох слів «краса» і «сила». Бо жили у цій місцині красиві і сильні люди. Це твердження актуальне й сьогодні. Бо ви справді красиві та сильні люди.

Сьогодні Красилів – це ваша мала батьківщина, яка шанує свою минувшину й успішно розбудовує рідне місто для прийдешніх поколінь.

Ставши центром територіальної громади, Красилів розвивається, молодіє, живе цікавим багатогранним життям.

Місто Красилів є промислово розвинутою зоною нашої області. Жодне з промислових підприємств, що діяли за часів Радянського Союзу, не припинило роботи. Відкрите акціонерне товариство «Красилівський машинобудівний завод» є лідером в галузі машинобудування України. Підприємство ЗАТ «Оболонь» «Красилівське», яке освоїло найсучасніші технології з виготовлення різного виду напоїв, неодноразово нагороджувалось, як переможець Всеукраїнського конкурсу «Найкраща торгова марка України». Тішать своїми трудовими здобутками колективи агрегатного заводу, ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна», виробничого підприємства ТМ «Мамин хліб» та інші виробники.

Ваше місто славиться високими здобутками у галузі освіти, досягненнями у спорті та мистецтві. Але, безперечно, найбільше багатство Красилова – його жителі, щирі, працьовиті, високодуховні люди – машинобудівники, працівники торгівлі, медики, освітяни, підприємці, ветерани та молодь. Мешканці Красилова пишаються вихідцями зі свого міста, які здобули визнання і славу своєю працею в різних сферах виробництва та суспільного життя.

Красилівчани свято бережуть пам’ять про своїх земляків, які віддали найдорожче – своє життя за територіальну цілісність України. 

            Тож нехай зростає і надалі в любові та достатку ваше древнє і вічно молоде місто, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

            Щиро вітаю усіх вас з Днем міста! Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, миру й добробуту, родинної злагоди та нових успіхів у всіх ваших справах!

            Зі святом, дорогі красилівчани! З Днем міста!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня селища Віньківці
наступна статтяШановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі та шанувальники спорту !