Шановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі та шанувальники спорту !

   Від імені депутатського корпусу Хмельницької обласної ради сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто веде та пропагує здоровий спосіб життя.

Хмельниччина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами України, завжди успішно зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашої України. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості.

Наш край відомий своїми спортивними традиціями. Серед спортсменів області – чемпіони та призери України, колишнього СРСР, Європи та світу, олімпійські чемпіони. Естафету відомих  майстрів краю гідно продовжує наша молодь.

Розвиток та фінансова підтримка сфери фізичної культури та спорту завжди в полі зору обласної ради. На виконання заходів Обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2021 роки цьогоріч передбачено один мільйон 889 тисяч гривень.

Окрім того, з обласного бюджету спрямовуються кошти на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю і реабілітаційних шкіл, на фінансову підтримку місцевих осередків всеукраїнських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості та місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також для проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону.

Мною, як головою обласної ради, ініційовано прийняття на черговій сесії обласної програми «Спортивний майданчик» на 2022 – 2026 роки. У рамках програми нової програми передбачене будівництво та оснащення мультифункціональних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, зокрема, в сільській місцевості,  дасть змогу залучити до здорового способу життя усі категорії населення.

З нагоди професійного свята висловлюю щирі слова вдячності вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за ваші успіхи на славу рідної Хмельниччини.

Від усієї душі бажаю всім любителям та активістам спорту міцного здоров’я, довголіття, краси тіла й бадьорості духу!

Успішних вам стартів та переможних фінішів!

Вірте в себе і перемагайте!

Слава нашим спортсменам!

Слава Україні!

З повагою

голова обласної ради Віолета Лабазюк

попередня статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня міста Красилів
наступна статтяВіолета Лабазюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста Красилів