Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня селища Віньківці

 Шановні жителі селища Віньківці!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня вашого рідного селища!

День народження рідного селища – свято усіх його мешканців. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. В такий день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Вам є чим гордитися. Ваше селище має давню і славну історію. Перша писемна згадка про Віньківці сягає далекого 1493 року. У різні часи мешканці краю пережили і спустошливі набіги кримських татар, і національно-релігійний гніт чернечого ордену францисканців. Саме на теренах Віньковеччини розгортався повстанський рух під проводом Максима Кривоноса, а згодом було покладено початок інтенсивному садівництву під керівництвом Олександра Оттовича Шмідта. Разом з тим, віньківчани, як і всі українці, пережили страхіття голоду і сталінських репресій, страшні роки війни і важкі роки відбудови.

Усі досягнення, якими багаті Віньківці, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Сьогодні віньківчани успішно розбудовують рідне селище та новостворену територіальну громаду, живуть насиченим та багатогранним життям. Гордістю краю є переробні підприємства, серед яких найбільше – ТОВ “Віньковецький сирзавод”. Славиться Віньковеччина й своїми талантами. З давніх-давен тут утверджувалися традиції фольклорного мистецтва та народних ремесел, творці яких і сьогодні є нашою гордістю.

У цей непростий для нашої держави час, коли триває неоголошена війна  та війна на Сході країни,  нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною. Ми можемо мати різні думки і погляди, але зобов’язані вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Дякую кожному з вас, шановні віньківчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  рідного селища та всієї громади, покращення добробуту його жителів.

Від усієї душі зичу селищу динамічного розвитку і процвітання! Усім мешканцям бажаю міцного здоров’я, достатку, щасливої долі й Божого благословення!

Пам’ятаймо, що успіх великої України починається з маленького села чи селища. Давайте вірити у свої сили та  працювати на оновлення та розбудову рідного селища, Хмельниччини та всієї України!

Зі святом! З Днем селища!

Слава Україні!

З повагою Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяСтартував Перший Хмельницький кінофестиваль
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня міста Красилів