Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня Незалежності України

Шановні жителі Хмельниччини!

День проголошення своєї незалежності Україна від 2014 року відзначає в умовах збройної агресії підступної росії. Але нинішній рік позначений особливо важкими випробуваннями.

Сьогодні справжня незалежність і майбутнє нашої держави гартується у бліндажах на лінії зіткнення з ворогом, під зливою ракет та снарядів. Весь світ захоплюється мужністю нашої країни – нескореної і гідної поваги. Саме за таку вільну та незалежну Україну платять своїм життям кращі її сини і доньки. Ми й сьогодні змушені захищати своє право на свободу, за яке боролося не одне покоління українців.

Тому незалежність рівнозначна життю, заклик наших захисників до героїзму, це наша згуртованість і підтримка Збройних сил України заради щасливого майбутнього наших дітей та онуків.

Ми обовязково переможемо. Ми одержимі повернути втрачене і відбудувати зруйноване. Бо немає у світі сили, яка б здолала наше прагнення бути вільними. Ми піднімемося з руїн та згарищ на повен ріст і на очах у всього світу замість тужливих пісень заспіваємо веселих, сповнених оптимізму, які сповістять про нашу нездоланність.

Так буде! Бо це наша земля. Бо з нами Правда і Віра.

У цей урочистий день дозвольте вклонитися світлій пам’яті борців за незалежність різних часів нашої історії, патріотам усіх поколінь – тим, хто боронив рідну землю колись і тим, хто, захищає її територіальну цілісність сьогодні – нашим доблесним Збройним силам та добровольчим формуванням.

         Також хочу подякувати усім, хто допомагає Україні вистояти у цьому жертовному протистоянні, хто своєю працею на робочих місцях, волонтерською діяльністю працює на Перемогу та майбутнє нашої Держави.

Ми маємо помножити свої сили, аби працювати за тих, хто вже не з нами, за тих, завдяки яким Україна є і буде незалежною.

Нехай Господь завжди буде з Україною і веде нас до Перемоги, освячуючи нашу боротьбу за незалежність!

З Днем Незалежності!

Слава Україні!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК,

голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяУ Хмельницькому обласному літературному музеї звучала поезія Оксани Радушинської
наступна статтяВшанували пам´ять борців за незалежність України