У Хмельницькому обласному літературному музеї звучала поезія Оксани Радушинської

Хмельницький обласний літературний музей напередодні Дня Державного прапора України і Дня Незалежності України провів творчу зустріч із талановитою письменницею, журналісткою, волонтеркою, головою Творчої сотні “Рух до Перемоги” Оксаною Радушинською із Старокостянтинова.

Життєвий і творчий шлях цієї мисткині слова нагадує веретено, яке крутить дні не спиняючись, наповнює їх новими подіями, планами, ідеями, задумами і, звичайно, мріями. Сьогодні в Оксани Петрівни, авторки десятків поетичних і прозових книг, мрія одна – це Перемога України над московією. Хто, як не вона, краще знає, якою дорогою ціною дається вона нам, скільки життів уже забрала і скільки горя принесла в кожну сім’ю, в кожну родину. Адже Оксана Радушинська вже не один раз була на передовій, на власні очі бачила відвагу і боєздатність наших воїнів. Тому впевнена, що Перемога обов’язково буде, але для цього потрібен час і віра у наших захисників.

Зустріч з письменницею була незвичайною, оскільки вперше на огляд глядачів була представлена виставка нагород і відзнак, які Оксана Радушинська отримувала в різний час у різних конкурсах, а також за активну журналістську та волонтерську діяльність.

Зустріч, яку вела молодша наукова співробітниця обласного літературного музею Альона Радецька, була сповнена щирими емоціями, піднесеним настроєм, який так потрібен кожному з нас сьогодні для того, щоб жити, працювати, творити…

Зі словами подяки за творчість, за активну громадянську позицію, волонтерство до Оксани Петрівни звернувся директор закладу, письменник Василь Горбатюк. Він вручив поетесі квіти як символ процвітання і життєдайної сили, котра мотивуватиме і даватиме наснагу працювати далі.

Слова подяки линули і від бібліотекарів, які вже давно знають Оксану Радушинську, знають, що в неї є низка різноманітних відзнак, але побачити їх мали нагоду вперше.

За матеріалами Хмельницького обласного літературного музею

попередня статтяВолодимир Гончарук: «Маємо пам’ятати усіх, хто поклав життя за наш український синьо-жовтий стяг»
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня Незалежності України