Питання п’ятої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради

Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Віолети Лабазюк відбулося засідання президії обласної ради.

Члени президії – голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських фракцій та груп погодили включення до порядку денного сесії понад семи десятків питань.

Окрім того, було проаналізовано усі пропозиції постійних комісій, які були висловлені депутатами під час обговорень проектів рішень на засіданнях комісій, які відбулися впродовж минулого тижня.

У порядку денному – низка депутатських запитів щодо вирішення різноманітних питань життєдіяльності територіальних громад краю, внесення змін до регіональних програм, ряд майнових питань та звернень до центральних органів влади. Блок питань стосується клопотання перед Верховною Радою України щодо нагородження Грамотою ВРУ видатних подолян та колективів підприємств і установ області, а також про присудження ПАНЧУК Людмилі Сергіївні щорічної Премії ВРУ педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

Втім, остаточно прийматимуться рішення депутатами обласної ради безпосередньо на пленарному засіданні п’ятої сесії у середу, 16 червня цього року.

попередня статтяШепетівка відсвяткувала День міста
наступна статтяУряд виділив 400 млн. гривень на фінансування лікарняних і декретних допомог